Konsultacje lekarskie

Narodziny dziecka to jedno z najważniejszych chwil w życiu każdej kobiety. Przyszłe mamy z niecierpliwością oczekują na chwilę, podczas której usłyszą krzyk swojego dziecka i będą mogły je wziąć w swoje ramiona. W IVIMED zapewniamy naszym pacjentom dostęp do profesjonalnej diagnostyki, jak również aparatury, a także fachową opiekę naszych lekarzy.


Wybór lekarza prowadzącego ciążę to bardzo ważna sprawa, dla tego też kiedy na teście pojawią się dwie kreski umów się na wizytę u ginekologa.


Podczas pierwszej wizyty lekarz przeprowadzi z Tobą wywiad położniczy który będzie dotyczył przebytych przez Ciebie chorób, a także chorób genetycznych występujących w Twojej rodzinie. W trakcie wizyty lekarz wykona badanie USG, które potwierdzi ciążę, a także wypisze skierowania na badania laboratoryjne. Lekarz powinien również zbadać Twoje piersi, zmierzyć ciśnienie, a także sprawdzić wagę ciała i pobrać wymaz cytologiczny. Ponadto założy ci kartę ciąży, wyznaczy termin porodu, jak również odpowie Ci na wszystkie pytania.